top of page

Jak zamawiać opakowania?

1. OKREŚLENIE WYMIARÓW 

 

Kontaktując się z nami, miejcie Państwo przygotowane wymiary produktu, który chcecie zapakować: długość, szerokość i wysokość.


2. WYBÓR KONSTRUKCJI

 

Proponujemy zapoznać się z działem oferta, w którym znajdziecie Państwo informacje pomocne przy wyborze rodzaju opakowania. Jeśli natomiast informacje te okażą się niewystarczające, prosimy o kontakt. Zapewniamy, że nasi pracownicy pomogą Państwu i rozwieją wszelkie wątpliwości.


3. WYBÓR MATERIAŁU DO PRODUKCJI OPAKOWANIA 

 

Pomocne będzie określenie wagi pakowanych produktów - dla ciężkich i dużych gabarytowo z pewnością zaproponujemy tekturę 5 – warstwową, dla mniejszych tekturę 3-warstwową, bądź tekturę litą. Materiał w znacznym stopniu wpływa na cenę opakowania, dlatego jego wybór jest tak istotny.


4. ILOŚĆ

 

Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą ilość opakowań. Prosimy pamiętać, że zwiększenie wielkości produkcji znacznie obniży cenę jednostkową opakowania.


5. NADRUK 

 

Możecie Państwo zażyczyć sobie wykonanie nadruku. Zdecydujcie jakie informacje mają się znaleźć na opakowaniu. Przeważnie na opakowaniach zbiorczych umieszcza się logo firmy, dane kontaktowe, symbole dotyczące transportu, natomiast opakowania jednostkowe mają dużo bogatszą szatę graficzną. Zapraszamy do zapoznania się z działem „nadruki”


6. TERMIN REALIZACJI 

 

Zależy od wielu czynników (konstrukcja opakowania, wielkość zamówienia, nadruki), natomiast gwarantujemy, iż dołożymy wszelkich starań, aby towar był gotowy w momencie, kiedy będziecie go Państwo potrzebować.


7. TRANSPORT 

 

W okolicach Warszawy dostarczamy pudła bez dodatkowych opłat. W inne rejony kraju wyślemy towar kurierem, bądź własnym transportem za opłatą ustaloną przy składaniu zamówienia.

bottom of page