top of page
  • Zdjęcie autoraAKPUD

Karton fasonowy do wysyłki Twoich produktów

Pudełko fasonowe typu FEFCO 427 to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla branży e-commerce. Z jednej strony pudełko proste i surowe, z drugiej pozwala na uzyskanie ciekawego i unikatowego efektu poprzez spersonalizowany nadruk. Zainspiruj się i stwórz idealne pudełko dla Twojej marki.


Proste, eleganckie i wytrzymałe!


Chcesz w prosty i niedrogi sposób zapakować swoje produkty? Nic prostszego! Wybierz karton tekturowy przeznaczony dla branży e-commerce!

Dlaczego pudełko FEFCO 427 jest tak popularne? Z kilku względów - jest proste do złożenia, wykonane z tektury - materiału przyjaznego środowisku, jest lekkie, ale jednocześnie na tyle wytrzymałe, by chronić Twoje produkty podczas transportu.Kolorowy nadruk


Dobrze zaprojektowany nadruk pozwoli na spersonalizowanie pudełka i zwiększy rozpoznawalność marki. Tekturowy karton z minimalistycznym, wyrazistym nadrukiem kojarzy się z ekologią - i słusznie. Naturalne, szare opakowanie to obecnie modne rozwiązanie dla wielu marek "bio". Pudełko wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a farby stosowane do nadruku to farby wodne. Może być wielokrotnie użyte lub też rozłożone i poddane recyklingowi.Do wykonania pudełka fasonowego potrzebny jest wykrojnik. Jednak w naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt gotowych wykrojników dla pudełka FEFCO 427, dlatego możemy zaproponować Państwu gotowe rozwiązanie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów wykrojnika.Proponujemy nadruk metodą fleksograficzną z użyciem maksymalnie dwóch kolorów. Wykonujemy również projekty grafiki dostosowane do wymagań Klienta, niebanalne i oryginalne. Gwarantujemy najwyższą jakość! Zapraszamy do współpracy!


Przykładowe rozmiary wewnętrzne pudełek dostępnych w naszej ofercie (długość * szerokość * wysokość w mm)


110*85*35 - malutkie pudełko do wysyłki drobnych przedmiotów - biżuterii, niewielkich kosmetyków, części;


146*146*67 - niewielki kartonik o podstawie kwadratu do wysyłki kosmetyków, biżuterii, małych zabawek itp.;


220*180*60 - pudełko idealnych proporcjach, do wysyłki płyt DVD, niewielkich ubrań i akcesoriów, zeszytów, książek, kosmetyków, czy zabawek;


260*250*60 - do wysyłki książek, płyt CD/DVD, zeszytów, zabawek, ubrań, kosmetyków;


305*220*94 - idealne na zabawki, czy ubrania, małą elektronikę, książki, itp.;


320*125*75 - do niestandardowego zapakowania butelki 0,7 l, np. jako pudełko na wino;


420*300*60 - duże i płaskie pudełko, do wysyłki np. ubrań;


470*300*150 - duże pudełko fasonowe, do wysyłki elektroniki, ubrań, zabawek, zamówień złożonych z wielu mniejszych elementów.


To tylko kilka przykładów rozmiarów dostępnych w naszej ofercie. Napisz do nas i zapytaj o dowolny rozmiar pudełka FEFCO 427 - spróbujemy dobrać z tych dostępnych - jeśli jednak takiego nie posiadamy - jesteśmy w stanie wykonać pudełko w dowolnym rozmiarze.
280 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page